فروش اقساطي ايران خودرو

هر ساله در بازه‌هاي زماني مختلف بخصوص فصل بهار و تابستان خريد و فروش خودرو بخصوص فروش اقساطي خودرو گرم مي‌شود و بيشتر مردم سعي مي‌کنند براي داشتن سفري راحت و بي‌دغدغه خودرويي مناسب خانواده خريداري کنند. مجموعه سايا خودرو جزو شرکت هاي معتبردر زمينه فروش اقساطي خودرو به شمار مي‌آيد که در بازه‌هاي زماني مشخصي شرايطي را مهيا مي‌کنند تا افرادي که نمي‌توانند خودرو دلخواه خود را به صورت نقدي خريداري نمايند، بتوانند با استفاده از شرايط فروش اقساطي خودرو، خريد خود را انجام داده و پرداخت آن را به صورت اقساطي انجام دهند. ما در ادامه قصد داريم درباره شرايط فروش اقساطي خودرو که توسط يکي از نمايندگي‌هاي معتبر فروش خودرو به نام سايا خودرو مهيا شده است اطلاعاتي را در اختيار شما قرار دهيم . شرکت سايا خودرو در حال حاضر شرايطي را براي خريداران مهيا کرده است تا بتوانند با استفاده از شرايط فروش اقساطي ايران خودرو و فروش اقساطي سايپا در کمترين زمان ممکن، بدون معطلي و با شرايط تحويل يک ساعته، ماشين مورد نظر خود را در اختيار داشته باشند.

 

فروش اقساطي ايران خودرو

در سال‌هاي اخير شرکت ايران خودرو با توليد خودروهاي مختلف توانسته است نياز خريداران را براي خريد خودروي داخلي برآورده نمايد. در شرايط فعلي که جامعه ما با تحريم روبروست امکان خريد خودروهاي خارجي سخت‌تر شده است، زيرا واردات خودروهاي خارجي با محدوديت مواجه شده و هزينه گمرک و .. باعث مي‌شود تا بر قيمت خودرو افزوده شده و خريدار با قيمتي خارج از عرف مواجه شود، ضمن آن که هرچه قيمت خودرو بيشتر باشد، بالطبع قيمت قطعات و لوازم يدکي آن‌ها نيز افزايش پيدا خواهد کرد.

بنابراين مي‌توان گفت براي بسياري از مشتريان استفاده از شرايط فروش اقساطي خودرو داخلي با صرفه اقتصادي بيشتري همراه خواهد بود. در ضمن تنوع محصولات ايران خودرو باعث شده تا خريداران بتوانند با هر ميزان توان و بودجه‌اي که دارند چه به صورت نقدي و چه با استفاده از شرايط فروش اقساطي ايران خودرو ، ماشين مورد نظر خود را خريداري نمايند. شما مي‌توانيد يا به صورت خريد مستقيم از کارخانه يا شرکت‌ها و نمايندگي‌هاي معتبري که در سراسر کشور خودروهاي اين شرکت را به فروش مي‌رسانند، محصولاتي از قبيل پژو 206، سمند ، پژو 207 ، دنا و پژو پرشيا و ..  را خريداري نماييد.

 

فروش اقساطي سايپا

شرکت سايپا نيز يکي ديگر از شرکت‌هاي بزرگ داخلي در زمينه توليد خودرو است که خودروهاي متنوعي را با ويژگي‌ها و قيمت‌هاي مختلف به بازار عرضه کرده است. مشتريان محصولات اين شرکت نيز مي‌توانند اکنون با استفاده از شرايط فروش اقساطي سايپا خريد خود را انجام دهند. همچنين نمايندگي‌هاي معتبر فروش خودرو در سراسر کشور شرايط فروش اقساطي خودرو شرکت سايپا را براي مشتريان فراهم کرده‌اند تا بتوانند با استفاده از شرايط فروش اقساطي سايپا خودروهايي از قبيل پرايد، کوييک، تيبا و سراتو و .. را بر اساس نياز و توان مالي خود خريداري نمايند.

 

 

فروش اقساطي بهمن موتور در سايا خودرو

بهمن موتور به عنوان يکي از مشهورترين شرکت‌هاي توليد و مونتاژ انواع ماشين خارجي توانسته است ماشين‌هاي زيادي را در ايران بومي سازي کند. فروش اقساطي بهمن موتور يکي از خدمات بسيار متنوع سايا خودرو است که با فراهم شدن شرايط مختلف براي کاربران توانسته است کاربران مختلفي را به خود جذب کند. از طريق فروش اقساطي بهمن موتور مي‌توانيد براي خريد اقساطي ديگنيتي ، مزدا 3 و بسترن بي30 استفاده کنيد. شرايط پرداخت متنوعي در بخش فروش اقساطي بهمن موتور براي شما فراهم کرده‌ايم تا با خيال راحت بتوانيد ماشيني باکيفيت و مناسب خودتان سوار شويد.

به طورکل هر چند که خريد اقساطي خودرو در نهايت کمي گران‌تر از خريد نقدي براي مشتري تمام مي‌شود، اما خريد و فروش اقساطي خودرو براي خريدار و فروشنده مزايا و ويژگي‌هايي نيز دارد که در ادامه به چند مورد اشاره خواهيم کرد.

  • خريدار بخشي از مبلغ خودرو را به صورت نقد پرداخت کرده و الباقي آن را به صورت ماهيانه و يا دو ماه يکبار پرداخت خواهد کرد.
  • خودرو پس از نوشته شدن قرارداد و پرداخت يک دوم پول و ارائه تعهدنامه که به صورت چک  دريافت مي‌شود فورا و در بيشتر مواقع طي مدت يک ساعت به مشتري تحويل داده خواهد شد.
  • خريدار با استفاده از شرايط فروش اقساطي خودرو، فشار کمتري را براي پرداخت مبلغ تحمل خواهد کرد.
  • فروشنده در بلند مدت پول بيشتري از خريدار بابت خودروي خريداري شده دريافت خواهد کرد.
  • چنانچه نمايندگي‌هاي فروش، خودرو را با شرايط مناسب به فروش برسانند و درمدت زمان قيد شده خودرو را تحويل دهند مشتريان بيشتري از اين نوع خريد استقبال خواهند کرد.
  • با استفاده از شرايط فروش اقساطي ايران خودرو و يا فروش اقساطي سايپا و همچنين ساير شرکت‌هاي داخلي، سند ماشين تا زمان اتمام اقساط و پرداخت آخرين قسط از طرف خريدار، نزد فروشنده باقي ‌مانده و سپس به وي واگذار مي‌گردد.

هنگام استفاده از شرايط فروش اقساطي خودرو به چه شرايطي بايد توجه کرد؟

  • به بعضي از فروشندگان خودرو که بدون اعتبار هستند براي خريد خودرو اعتماد نکنيد.
  • شرکت‌ها و نمايندگي‌هايي را براي خريد اقساطي خودرو انتخاب کنيد که داراي مجوز رسمي باشند.
  • سعي کنيد پيش از اقدام به خريد از شرايط قانوني خريد خودرو اقساطي اطلاعات کامل داشته باشيد.
  • از مدارکي که بايد براي خريد خودرو اقساطي ارائه نماييد، اطلاع داشته باشيد.

درباره شرکت ساياخودرو

شرکت سايا خودرو داراي مجوزهاي قانوني بوده و از کادر فروش مجرب و حرفه‌اي برخوردار است. مشتريان مي‌توانند با مراجعه به سايت سايا خودرو به آدرس www.sayakhodro.com  و برقراري تماس با اين مجموعه ضمن دريافت مشاوره و راهنمايي‌هاي لازم، از شرايط فروش اقساطي خودرو مطلع شده و خريد خود را در سريع‌ترين زمان و با آسان‌ترين شرايط انجام دهند.

اکنون مجموعه سايا خودرو شرايطي را مهيا کرده تا خريدار بتواند چه ضمن خريد نقدي و چه خريد خودرو به صورت اقساطي از اين مجموعه، ماشين مورد نظر خود را در کمترين زمان و به صورت آني تحويل بگيرد. با خريد خودرو از مجموعه سايا خودرو، مشتري مطمئن خواهد بود از ابتداي مراحل خريد اقساطي تا زماني که سند خودرو به نام وي زده مي‌شود، اين مجموعه همواره همراه مشتري بوده و پيگيري‌هاي لازم را انجام خواهد داد.

 

 

برچسب ها: فروش,اقساطی,ایران,خودرو,
[ شنبه 15 آبان 1400 ] [ 10:23 ] [ کاووسی فر ]
[ ]