بهترين کتابهاي يادگيري زبان انگليسي

اگرچه راه هاي زيادي براي يادگيري زبان انگليسي وجود دارد، اما بهترين مکان براي شروع با چند کتاب درسي با کيفيت بالا است.

 

در تجربه خود من به عنوان autodidact، هيچ روش ديگري ارائه مي دهد اطلاعات زيادي براي پول کمي است. نه برنامه ها، نه پادکست ها، نه يوتيوب.

 

حتي مواد يادگيري رايگان هزينه چيزي: زمان خود را. هر چه زمان بيشتري را صرف يک برنامه يادگيري ضعيف طراحي شده کنيد، زمان کمتري براي اهداف و منافع ديگر خواهيد داشت.

 

من همچنين پيدا کنم که دانش آموزان من که سريع ترين زبان آموزان انگليسي هستند autodidacts جزئي : آنها انجام خود مطالعه اضافي در خانه ، و آنها صرف زمان مطالعه خود را يادگيري از کتاب -- نه فيلم و يا بازي.

با در نظر داشتن آن، در اينجا 8 کتاب است که من به طور معمول به دانش آموزاني که مي خواهند براي انجام خود مطالعه اضافي توصيه مي شود. من ليست را به سه دسته سازماندهي کرده ام:

 

 

اگر شما در حال برنامه ريزي براي گرفتن IELTS، من همچنين شامل 3 کتاب مفيد به طور خاص براي آماده سازي IELTS.

 

برخي از اين کتاب ها کمي گران قيمت هستند - اما هنگامي که شما در نظر بگيريد که شما آنها را مطالعه و مراجعه به آنها را براي هفته ها، ماه ها، و يا سال ها، آنها ممکن است ارزان ترين سرمايه گذاري شما را در آموزش و پرورش خود را.

 

بهترين کتاب براي بهبود واژگان انگليسي

يک راه بسيار رايج براي يادگيري يک کلمه جديد اين است که ابتدا به کلمه به زبان مادري خود فکر کنيد و سپس ترجمه انگليسي آن (با استفاده از گوگل يا يک برنامه ديکشنري) را جستجو کنيد.

 

من مي توانم تشخيص که دانش آموزان تمرين اين عادت بد، چرا که آنها مبارزه براي صحبت کردن روان - حتي پس از سال ها مطالعه انگليسي.

 

هنگامي که شما در مورد افرادي که زبان انگليسي را در 6 ماه ياد مي گيرند مي شنويد، يک دليل آن اين است که آنها از کتاب هاي خوب براي يادگيري کلمات جديد به زبان انگليسي به صورت روشمند استفاده مي کنند.

s1_rwyq.png 

ساز واژگان انگليسي (DK انگليسي براي همه)

سريع ترين راه براي يادگيري زبان انگليسي (يا هر زباني) با استفاده از تصاوير است. پس از همه, بخش بزرگي از مغز شما به پردازش اطلاعات بصري اختصاص داده شده است. اين هم اين است که نوزادان اولين کلمات خود را ياد مي گيرند. آنها مي بينند شنيدن کلمه پيتزا،و ياد بگيرند که آنها مي توانند کلمه پيتزا مي گويند زماني که آنها مي خواهند در مورد.

 

Collocations انگليسي در استفاده (کمبريج)

يادگيري يک کلمه جديد مي تواند دشوار باشد. شما بايد ياد بگيريد که معني آن چيست، چگونه آن را تلفظ کنيد، چگونه آن را هجي کنيد، و چگونه از آن در يک جمله استفاده کنيد. اما اين سوال نيز وجود دارد که چگونه به طور طبيعي از کلمه استفاده کنيم، مانند يک سخنران بومي.

 

براي صحبت کردن به زبان انگليسي طبيعي، شما نياز به صرف برخي از زمان مطالعه collocations. دانشگاه کمبريج (که به خاطر کارشناسان انگليسي شان نيز مشهور است) مجموعه اي از کتاب ها را خلق کرده است که مي تواند به شما در يادگيري اين عبارات حيله و تزوير کمک کند. آنها کتاب هاي مشابهي براي يادگيري فعل هاي Phrasal و Idioms، در صورتي که شما مي خواهيد براي گسترش واژگان خود را حتي بيشتر.

 

ديکشنري يادگير پيشرفته آکفورد (OALD)

دانشگاه آفورد به خاطر ايجاد يکي از بزرگترين ديکشنري هاي انگليسي (با ????? مدخل) مشهور است.

مهم تر از آن، کارشناسان آن ها ?? آفورد را نيز ايجاد کرده اند. اين فهرستي از مفيدترين، و پر استفاده ترين کلمات در کشورهاي انگليسي زبان است. به گفته اين کارشناسان، زماني که اين 3000 کلمه را ياد بگيريد، مي توانيد 80 تا 90 درصد مکالمات انگليسي، وب سايت ها، روزنامه ها و غيره را درک کنيد.

اين ?? کلمه همچنين به شما اين امکان را مي دهد که هر کلمه اي را در فرهنگ لغت يادگير پيشرفته آفورد درک کنيد، يک فرهنگ لغت ويژه براي دانشجوياني که مايل به حضور در يک دانشگاه انگليسي زبان هستند. جديدترين نسخه شامل ???? کلمه و ??????? نمونه است.

 

OALD شامل بسياري از ويژگي هاي خاص است که شما مي توانيد در فرهنگ لغت هاي ديگر پيدا کنيد -- مانند مترادف ها و collocations. شما همچنين مي توانيد يک نسخه برنامه بر روي گوشي هاي هوشمند خود را که اجازه مي دهد تا شما را به صحبت کردن کلمه شما مي خواهيد به نگاه کردن دانلود (در صورتي که شما نمي دانيد که چگونه آن را طلسم - که يک مشکل مشترک با کلمات انگليسي است).

دستور زبان انگليسي در استفاده (کمبريج)

کتاب عالي براي تحصيل زبان انگليسي در خانه کتاب کار ريموند مورفي، English Grammar in Use است. (مطمئن شويد که نسخه را با پاسخ دريافت مي کنيد.)

اين محبوب ترين کتاب دستور زبان در جهان است، و به دليل خوب است. هر موضوع دستور زبان به زبان ساده توضيح داده مي شود، با نمونه هاي زيادي و تمرينات تمريني.

در پشت کتاب آزموني وجود دارد که مي توانيد براي شناسايي اينکه کدام موضوعات دستور زبان براي شما سخت ترين است، شرکت کنيد.

 

در واقع بهترين راه براي مطالعه اين کتاب اين است که با موضوعاتي که جالب ترين يا گيج کننده ترين آنها را پيدا مي کنيد شروع کنيد. آيا توجه داشته باشيد، با اين حال، که کتاب متوسط براي زبان آموزان B1/B2 نوشته شده است، بنابراين اگر سطح انگليسي خود را پايين تر يا بالاتر است، شما بايد در نظر گرفتن کتاب مبتدي يا پيشرفته به جاي.

 

کاربرد عملي انگليسي (آفورد)

يک مشکل رايج در کتاب هاي دستور زبان (به هر زباني) اين است که اطلاعات بيش از حد به خواننده مي دهند. آن ها توسط استادان زبان شناسي نوشته مي شوند که به تاريخ، روانشناسي يا علم زبان علاقه مند هستند — بنابراين مشکلات مشترکي را براي زبان يادگيرندگان انگليسي توضيح نمي دهند.

 

در مقابل، کاربرد عملي انگليسي به طور خاص براي خوانندگاني طراحي شده است که مي خواهند زبان انگليسي را ياد بگيرند. اين کتاب براي اولين بار در سال ???? منتشر شد و در طول ?? سال گذشته چندين بار بهبود يافته است.

 

12 اصطلاح کاربردي با اعداد انگليسي + معني و مثال - ديجي زبان

15 اصطلاح با اعضاي بدن (body idioms) + بهترين مثال و معني

Tag Question چيست؟(سوالات ضميمه انگليسي) + کاربرد و نکات مهم

آزمون تعيين سطح آنلاين زبان انگليسي?? - ديجي‌ زبان

آموزش گرامر زمان Simple Present (حال ساده) + 3 نکته مهم

آيلتس چيست؟ 0 تا 100 آزمون IELTS + منابع ?? و هزينه سال 2021

 

منبع: https://soenglish.me/books-to-learn-english/

https://bit.ly/3FF2prB

https://www.pinterest.com/pin/1085930528871823596/

https://express.adobe.com/page/FmaizGp38P10f/

https://sites.google.com/view/digizaban/home

https://onlineproofing.home.blog/2022/01/09/digizaban/

https://mistywatts8.tumblr.com/

https://myspace.com/mistywatts8

https://twitter.com/MdTarik71524315/status/1480205552051388421

https://disqus.com/by/mistywatts8/about/

https://www.goodreads.com/user/show/145853155-misty-watts

https://en.gravatar.com/mistywatts8

https://www.ted.com/profiles/32644511/about

 

 

برچسب ها: بهترین,کتابهای,,یادگیری,زبان,انگلیسی,,
[ شنبه 2 بهمن 1400 ] [ 18:05 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

بيوگرافي ماکان آريا پارسا به زبان خودش و چند راز موفقيت

بيوگرافي ماکان آريا پارسا به زبان خودش و چند راز موفقيت

 

دانستن اينکه چگونه افراد موفق و کارآفرينان بزرگ با بحران هاي زندگي کنار آمده اند و چگونه در حرفه خود پيشرفت کرده اند، آموزنده خواهد بود.

https://sketchfab.com/fanpnu

 

https://www.atlasobscura.com/users/tkxfcluryunvh

 

 

آنها مي گويند هيچ ميانبري براي موفقيت وجود ندارد. اما آرزوها، آرزوها و روياها را مي توان کوتاه و هموار کرد. چگونه؟

 

داشتن الگو و الهام گرفتن از زندگي نامه افراد بزرگ و موفق. بيوگرافي افراد موفق از درس. افرادي که زندگي نامه خود را مي نويسند اغلب داستان هايي را تعريف مي کنند که از مبارزات و مبارزات آنها و از سختي هايي که در زندگي خود متحمل شده اند مي گويد.

 

دانستن اينکه چگونه افراد موفق و کارآفرينان بزرگ با بحران هاي زندگي کنار آمده اند و چگونه در حرفه خود پيشرفت کرده اند، آموزنده خواهد بود.

 

اين افراد مي توانند بازرگان، نويسندگان، هنرمندان، شاعران، سياستمداران، نظاميان، بازيگران، وکلا، مخترعان، دانشمندان، مهندسان، پزشکان، پرستاران، معلمان يا هر حرفه اي باشند که مي توان به آن فکر کرد.

https://p-tweets.com/parsianmag

 

https://nootheme.com/forums/users/parsianmag/

 

 

 

وقتي اين حرفه را شروع مي کنيد، مي توانيد زندگي نامه عشق هاي حرفه اي در صنعت خود، روشي که آنها را براي پيشرفت ياد مي گيريد مطالعه کنيد و آن "الگو" را مطالعه کنيد.

 

به ياد داشته باشيد که هر فردي در زندگي اهدافي دارد. اگر بتوانيد عشقي را که در زندگي داريد با اهدافتان پيدا کنيد، مي توانيد ببينيد که آيا بهتر است آن را در زندگي واقعي خود انجام دهيد يا خير.

ديروز سخت؛ کارآفرين امروز…!

http://forum.erickimphotography.com/member/fanpnu

 

https://ko-fi.com/fanpnu#paypalModal

 

 

 

من ماکان آريا پارسا کارآفرين ايراني هستم. در اين مقاله مي خواهم رازهايي از زندگي شخصي و حرفه اي خود را براي شما بازگو کنم. از آنجا که ممکن است تصميم بگيريد اين نکات را بدانيد، خواهيد ديد که کارآفرينان سختي نگرفته اند و اگر همين مسير را دنبال کنيد مي توانيد به موفقيت هاي بزرگي دست پيدا کنيد.

 

راز اول: روياها و آرزوهايي که از کودکي با من بوده اند...!

 

من در خانواده ثروتمندي متولد نشدم. خانواده من خيلي معمولي بودند. پدرم در ارتش خدمت مي کرد و مادرم معلم بود. ما استاندارد زندگي متوسطي داشتيم. اما من دوست دارم کارهاي بزرگتر انجام دهم و به فردي تأثيرگذار تبديل شوم.

https://edshelf.com/profile/e2jv13nm2ln0

 

https://www.digitaldoughnut.com/contributors/iwckzbt

 

 

اين اولين معضل زندگي من بود.

 

من مي‌توانم تأثير بگذارم که آيا يک انسان معمولي باقي مي‌مانم يا چه چيزي مي‌توانم در اين دنيا بگذارم.

 

در واقع يکي از باورهايي که هميشه بر آن تاکيد داشته ام اين بوده است:

 

"من يا عالي هستم، يا هيچ نيستم"!

 

بيوگرافي ماکان آريا پارسا به زبان خودش و چند راز موفقيت

https://www.feedsfloor.com/profile/fanpnu

 

https://www.pexels.com/@fanpnu-fanpnu-191859732

 

 

 

اين شروع يک فلسفه وجودي براي من بود. جستجو کردم، ابتدا تجربه کسب کردم و چندين شغل مختلف را امتحان کردم.

https://disqus.com/by/disqus_uq5Ez3Okc7/about/

 

https://startupxplore.com/en/person/emki

 

https://dribbble.com/emkiii/about

 

https://gaiauniversity.org/members/emki/profile/

 

 

 

 

از نوجواني در حين تحصيل هم کار مي کردم.

 

راز دوم: مشاغل متفاوت و متفاوتي که تجربه کردم...

 

از کار ساختماني گرفته تا فروش کتاب، از تدريس خصوصي تا فروش شرکت هاي مختلف، مشاغل مختلفي را تجربه کردم و کم کم به بلوغ نسبي رسيدم.

https://www.credly.com/users/fanpnu-fanpnu/badges

 

https://hashnode.com/@fanpnu

 

 

 

در دوران دانشجويي، تدريس خصوصي را که هميشه به آن علاقه داشتم، به عنوان کار پاره وقت دنبال مي کردم و هزينه هاي روزانه و شهريه دانشگاه را نيز تامين مي کردم.

 

اما هميشه افکار بزرگ در ذهنم مي چرخيد... من آنقدر از زندگي راضي نبودم. اگر درآمدم خوب بود، اما چيزي که هميشه مغزم را آزار مي داد اين بود:

 

https://www.feedsfloor.com/profile/faragirfpe

 

https://www.pexels.com/@faragirfpe-faragirfpe-191284339

 

https://www.credly.com/users/faragirfpe-faragirfpe/badges

 

 

"شما بايد کارهاي بزرگتر انجام دهيد...!" "شما ماموريت مهم تري در زندگي داريد!"

 

راز سوم: يک نقطه عطف بزرگ در زندگي دانشجويي…!

 

يک روز در دانشگاه صنعتي ديدم شخصي دنبال آدرس انجمن مهندسي مي گردد. داشتم صحبت مي کردم ديدم مي خواهد براي دانش آموزان کلاس بگذارد. او به دنبال کسي بود که در کلاس هايش شرکت کند. درصدي از درآمدش را به او پيشنهاد دادم اگر بتوانم برايش تبليغ کنم و دانشجو جذب کنم. او قبول کرد. مدت کوتاهي بعد کلاس او را با تبليغاتي که بين کلاس هايم انجام مي داد، تکميل کردم.

 

https://www.nintendo-master.com/profil/parsianmag

 

https://www.metooo.io/u/parsianmag

 

 

 

او از قدرت متقاعدسازي و فروش من شگفت زده شد!

 

بعد از اين اتفاق من هم اعتماد به نفس بالايي پيدا کردم و متوجه شدم که مهارت و استعداد خوبي در فروش، ترغيب ديگران و بازاريابي دارم!

 

من از فرصتي که در خانه داشت نهايت استفاده را بردم و اتفاقاً در طول همکاري طولاني مدتم با آن شخص، آنقدر خوب شدم که او چند ماه به همان اندازه يک «سونات صفر» کار کرد. رقمي نزديک به 36 ميليون تومان در سال گذشته ...

https://data.world/emkiii

 

https://www.mifare.net/support/forum/users/emki/

 

https://cults3d.com/en/users/emki

 

https://www.magcloud.com/user/emki

 

https://onedio.com/profil/emkiii/

 

 

انگيزه کارآفريني در من تقويت شد و به کارمندي فکر نمي کردم!

 

راز 4: وقتي شکستگي ها جلوي من سبز مي شوند ...

 

اگر بخواهم راز بزرگ يک زندگي موفق را به شما بگويم اين است:

 

شکستگي‌ها نه تنها انسان‌هاي بزرگ را نمي‌کشند، بلکه باعث موفقيت مي‌شوند.

 

بيوگرافي ماکان آريا پارسا به زبان خودش و چند راز موفقيت

https://www.awwwards.com/parsianmag/favorites

 

https://www.ted.com/profiles/33626353

 

 

بعد از نقطه عطف قبلي، موسسه اي را اجاره کردم. ده ها استاد و صدها دانشجو در مؤسسه من تدريس مي کردند. اما به روايت هاي مختلف موسسه من تعطيل شد و اين اولين شکست بزرگ زندگي من بود. اگر او فوراً نااميد مي شد، هرگز به موقعيتي نمي رسيدم. اما من بلافاصله به دنبال جايگزيني گشتم. من به يک مؤسسه آموزشي بزرگ پيشنهاد دادم و به آنها پيشنهاد دادم که گروه آموزشي خود را تشکيل دهند.

https://my.archdaily.com/us/@nunijy

 

https://www.atlasobscura.com/users/issxcdfwyvwhz

 

http://forum.erickimphotography.com/member/faragirfpe

 

https://ko-fi.com/faragirfpe#paypalModal

 

 

برچسب ها: بیوگرافی,ماکان,آریا,پارسا,به,زبان,خودش,و,چند,راز,موفقیت,
[ دوشنبه 29 فروردين 1401 ] [ 19:37 ] [ کاووسی فر ]
[ ]
صفحه قبل 1 صفحه بعد